První instalace čteček s dlouhým dosahem

Na přání našich zákazníků jsme nově použili při instalaci vjezdového systému bezkontaktní čtečky Longrange s dlouhým dosahem.
Firma Bioveta je tedy první naší instalací s těmito typy čteček. Jedná se o nový typ bezkontaktního snímače, který slouží firmám
především pro identifikaci pracovníků v přijíždějících vozidlech, aby nemuseli vystupovat z aut.

 

Na přání našich zákazníků jsme nově použili při instalaci vjezdového systému bezkontaktní čtečky Longrange s dlouhým dosahem. Firma Bioveta je tedy první naší instalací s těmito typy čteček. Jedná se o nový typ bezkontaktního snímače, který slouží firmám především pro identifikaci pracovníků v přijíždějících vozidlech, aby nemuseli vystupovat z aut.

Tyto čtečky je možné nainstalovat pro venkovní i vnitřní použití (např. vnitřní prostory parkovišť). Usnadní firmám identifikaci a povolení přístupu osob přijíždějících do firemních prostor, parkovišť, areálů budov apod.
Nespornou výhodou čteček s dlouhým dosahem je naprosté pohodlí při používání, dosah s bezkontaktní kartou Longrange je až 80cm (při vzdálenosti cca 5cm od kovového sloupku čtečky). Čtečky Longrange spolupracují i s normálními běžnými čipy a kartami EM-marine 125kHz. U těchto médií se dosah pohybuje kolem 25 – 50cm.

 

Čtečka s dlouhým dosahem umístěná na sloupku

 

Čtečka s dlouhým dosahem zblízka

 

Brána se čtečkou s dlouhým dosahem

 

Čtečka s dlouhým dosahem umístěná na sloupku