Výdejový terminál Komfort

Výdejový terminál Komfort_01

Zařízení, které zobrazuje kuchařkám druh vydávaného jídla, velikosti porce, jméno popřípadě i aktuální kredit strávníka, počty aktuálních porcí jednotlivých druhů jídel, které zbývají odebrat do konce výdeje. Je vybavené velkým 7mi segmentovým displejem a dále grafickým displejem pro doplňkové informace.

K výdejovému terminálu se připojují různé druhy čtecích zařízení (EM 4102, Mifare, Dallas, Indala atd.) 

Těchto výdejových terminálů může být v jídelně použito několik. Záleží na počtu výdejních oken a vlastní organizací výdeje.

Displej:

  • číslicový 7 segmentový, různými znaky zobrazující druh stravy
  • grafický podsvětlený (128x64) bodů, zobrazuje velikost porce, jméno a kredit strávníka, počty nevydaných jídel

Identifikační vstupy:

  • je možné použít čtečky dle potřeb a přání klienta (EM 4102, Mifare, Dallas, Indala atd.)

Provoz na záložní zdroj po dobu výpadku napájení:

  • doba provozu (minimálně 12 hodiny) ve většině případů se k napájení používá společný zdroj s terminálem objednávkovým

Velikost terminálu (š x v x h)

  • 200 x 110 x 40mm

Napájení:

  • 12V, 150 mA-300 mA (podle provedení čtecího zařízení)

Výdej stravy zjednoduší také přídavný displej, který lze využít u výdeje obsluhujícího více osob nebo pro kontrolu a informovanost strávníka. Standardní součástí výdejového terminálu je přepínač, umožňující obsluze plynulý výdej po jednom strávníkovi. Tato funkce je velice oblíbená, díky ní se obsluze nemůže stát, že by nestihla zaregistrovat, jaké jídlo má strávník navolené. Strávník si u výdejového okénka čipne, obsluze se objeví druh jídla, velikost porce a teprve až je jídlo vydané, tak obsluha terminálu povolí čipnout jinému strávníkovi. 

Hlasový modul_01

Výdejový terminál je možné rozšířit o hlasový modul, který bude oznamovat druh jídla, velikost porce hlasem. Jsme schopni nahrát cokoliv dle požadavků klienta. Modul může mít také klávesnici a pak slouží jako panel pro náhradní výdej. Strávník bez čipu zná (anebo si u vedoucí ŠJ zjistí) čtyřmístný PIN, ten nahlásí obsluze u výdeje a ta jeho zadáním pozná, jestli má objednané jídlo či nikoliv.

Ke stažení
Příloha Size
Výdejový terminál Komfort 128.64 KB