Kontakt

Docházka a přístup         Stravování

Obchodní jméno, bankovní účet, IČO a DIČ

Z-WARE s.r.o.

Hlavní předmět činnosti: Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení

Bankovní účet: 115-8291770297/0100

Sídlo: Řípská 20a, 627 00, BRNO

Spisová značka: C 109036 vedená u Krajského soudu v Brně

Datová schránka: g8fnkgk  

IČO: 07597533

DIČ: CZ07597533

Kontakty: tel.: 515 919 840

brno@z-ware.cz

Kontakty: tel.: 567 586 104

jihlava@z-ware.cz

 

Kontakt pro objednávky čipů

Jihlava:   jihlava@z-ware.cz  tel: 567 586 104
Brno:       brno@z-ware.cz  tel.: 515 919 840

(k objednávce čipů prosím uveďte kdo objednává - ideálně s IČ, počet čipů, barva, čipovat?, od čísla...) 

Adresa pro zasílání faktur

Z-WARE, Havlíčkova 46, Jihlava 586 01
fakturace@z-ware.cz

Středisko Brno - stravovací systémy

Z-WARE s.r.o., Řípská 20a, Brno 627 00
GPS Loc: 49°10'46.507"N, 16°40'33.994"E
Pracovní doba 6:00 – 15:30 hod

Telefony
515 919 840
515 919 841

E-mail: brno@z-ware.cz

Obchodní dotazy
Veronika Sobotková, 733 710 370, sobotkova@z-ware.cz
 

SW – Stravování
Petr Grinvalský, 731 273 744, grinvalsky@z-ware.cz
Roman Rízner, 605 774 241, rizner@z-ware.cz 
Ondřej Zeman, 605 182 029, zeman@z-ware.cz
 

 

Systémová integrace
Ing.Vladimír Zavřel, zavrel@z-ware.cz

Helpdesk:
https://crm.nasejidelna.cz/intouch/extranetLogin.do

Středisko Jihlava - docházkové a přístupové systémy

Z-WARE, Havlíčkova 46, Jihlava 586 01
Pracovní doba 7:30 – 14:30 hod

Telefony

567 586 104 (účetní)
567 586 103 (hlavní technik)
567 586 109 (sw docházka)

E-mail: jihlava@z-ware.cz

Obchodní dotazy
Sobotková Veronika, 733 710 370, sobotkova@z-ware.cz

SW – docházka a přístupy (567 586 109)
Slavomír Nekvinda, 739 088 949, nekvinda@z-ware.cz
Pavel Trnka, 731 612 631, trnka@z-ware.cz
Kateřina Žoudlíková, 733 710 365, zoudlikova@z-ware.cz

HW – konzultace, technická řešení  (567 586 109, 567 586 105)
Michal Bumbálek, 736 779 520, bumbalek@z-ware.cz
Zdeněk Dráždil, 604 287 540, drazdil@z-ware.cz

Servis
servis@z-ware.cz

 

Obchodní zastoupení Praha

Alcor, Fr.Křižíka 11,
Praha 7 170 00,tel. 220 570 308, alan.drozen@z-ware.cz
Mobil: 733 710 370