Kontakt

Docházka a přístup         Stravování

Obchodní jméno

Ing.Vladimír Zavřel Z-WARE

Identifikační údaje

Ing. Vladimír Zavřel, Horákovská 7, Brno 628 00

IČO: 15564894
DIČ: CZ5805222500

Bankovní spojení: 6624260297/0100 Komerční banka Jihlava

Adresa pro zasílání faktur

Z-WARE, Havlíčkova 46, Jihlava 586 01
fakturace@z-ware.cz

Středisko Brno - stravovací systémy

Z-WARE, Řípská 20a, Brno 627 00
GPS Loc: 49°10'46.507"N, 16°40'33.994"E
Pracovní doba 6:00 – 15:30 hod

Telefony
515 919 840
515 919 841

E-mail: brno@z-ware.cz

Obchodní dotazy
Ing. Petr Walter, 603 867 521, walter@z-ware.cz

SW – Stravování
Petr Grinvalský, 731 273 744, grinvalsky@z-ware.cz
Roman Rízner, 605 774 241, rizner@z-ware.cz 
Václav Šturc, 734 154 575, sturc@z-ware.cz

Systémová integrace
Ing.Vladimír Zavřel, zavrel@z-ware.cz

Helpdesk:
https://crm.nasejidelna.cz/intouch/extranetLogin.do

Středisko Jihlava - docházkové a přístupové systémy

Z-WARE, Havlíčkova 46, Jihlava 586 01
Pracovní doba 7:30 – 14:30 hod

Telefony
567 586 103 (obchodní ředitel)
567 586 104 (účetní)
567 586 105 (hlavní technik)
567 586 109 (sw docházka)

E-mail: jihlava@z-ware.cz

Obchodní dotazy
Ing. Petr Walter, 603 867 521, walter@z-ware.cz

SW – docházka a přístupy (567 586 109)
Slavomír Nekvinda, 739 088 949, nekvinda@z-ware.cz
Pavel Trnka, 731 612 631, trnka@z-ware.cz

HW – konzultace, technická řešení  (567 586 109, 567 586 105)
Michal Bumbálek, 736 779 520, bumbalek@z-ware.cz
Zdeněk Dráždil, 604 287 540, drazdil@z-ware.cz

Servis
servis@z-ware.cz

Obchodní zastoupení Praha

Alcor, Fr.Křižíka 11,
Praha 7 170 00,tel. 220 570 308, alan.drozen@z-ware.cz
Mobil: 603 867 521