O nás

                                                                                       

Několik málo řádků o historii firmy Z-WARE. Naše firma vznikla v květnu 1989. V prvních letech jsme se zabývali především vývojem programového vybavení (simulátory technologických procesů, trenažéry pro jaderné i konvenční elektrárny, univerzální grafický a databázový editor a jiné podobné projekty).

Od roku 1996 se intenzivně zabýváme identifikačními systémy. Nejprve se jednalo o systém pro strážní službu, postupně jsme přešli k docházkovým systémům, systémům pro automatizaci stravování (objednávky, výdej, bezobjednávkový systém) a k přístupovým systémům, k ovládání kopírek, výrobě čipů, atd.

Tyto systémy jsou hlavní náplní naší firmy i v současnosti. Máme u všech identifikačních systémů více druhů software a hardware. Jeho vlastní nasazení závisí na požadavcích, finančních možnostech zákazníka. Všechny naše systémy jsou stavebnicové a dají se opět postupně rozšiřovat dle požadavků.

Hlavní střediska firmy jsou Jihlava a Brno. Stále rozšiřujeme síť spolupracujících firem. Disponujeme vývojovou kapacitou vlastní i dalších trvale spolupracujících firem. Nejdůležitější elektronické komponenty systému nejen vyvíjíme, ale i vyrábíme. Systémy projektujeme, montujeme, provádíme potřebnou údržbu a servis, popřípadě opravy po celé ČR.

Aktuálně provozujeme více než 1600 identifikačních systémů po celé České republice. Dodáváme systémy pro malé i velké zákazníky. Největší provozované systémy mají více než 10 000 uživatelů. Průběžně nabízíme zákazníkům další nové výrobky, služby a zákaznické aplikace.

                                                                                Spolehlivá firma Z-Ware