Turnikety, turniket

 

Turnikety – vstupní turnikety v kombinaci s přístupovým systémem Z-WARE

 

Naše společnost dodává k přístupovému systému různé druhy turniketů. 

Vstupní turnikety zabezpečují především označení průchodu osoby a tím evidenci osob pohybujících se v budově firmy nebo školy, ale také k označování docházky zaměstnanců. Osoba neprojde přes ramena či křídla turniketu, dokud neoznačí průchod na čtecím zařízení a tím vyvolá otevření ramen či otevření. 

U turniketů jako snímač instalujeme buď: 

  • docházkový terminál 
  • přístupovou čtečku

Vstupní turnikety využijete především tam, kde chcete opravdu spolehlivě zaznamenávat průchody osob, respektive zaznamenání průchodu si takto turniketem "vynutit". Např. průchody žáků ve škole - pro jisté zaznamenání průchodu a pak odeslání do třídní knihy Vašeho školního systému nebo pro označení docházky Vašich zaměstnanců a tak jisté odeslání zobrazení tohoto jejich průchodu v přehledu docházky. 

Pokud o turniketu přemýšlíte, jistě Vás bude zajímat i jeho cena při dodání s naším přístupovým systémem. V tomto případě určitě kontaktujte naše obchodní oddělení. U ceny záleží především na konkrétním typu turniketu, ale také na práci s montáží, která je s instalováním ve Vašich prostorách nutná. Může se lišit dle konkrétních řešení budov, hal a jiných prostor, kde budou turnikety instalovány. 

 

                                                      Jednostranný turniket

             Turniket skleněný