Designové tlačítko - doplňkové příslušenství pro Váš přístupový systém

Náš vývojový a výrobní tým pro Vás vytvořil nové designové tlačítko, které může sloužit k více účelům. Nejčastěji je používáno jako odchodové tlačítko pro otevření dveří, bran, závor.  Je ale možné jej využít i jako zvonkové tlačítko. Pro názornou ukázku přinášíme fotografie tohoto zařízení. Styl a vzhled se snažíme sjednotit se vzhledem našich nových čteček pro přístupové i stravovací systémy, abychom získali jednotný design. 

Náš vývojový a výrobní tým pro Vás vytvořil nové designové tlačítko, které může sloužit k více účelům. Nejčastěji je používáno jako odchodové tlačítko pro otevření dveří, bran, závor.  Je ale možné jej využít i jako zvonkové tlačítko. Pro názornou ukázku přinášíme fotografie tohoto zařízení. Styl a vzhled se snažíme sjednotit se vzhledem našich nových čteček pro přístupové i stravovací systémy, abychom získali jednotný design a poskytli Vám nejen funkční ale i vzhledově příjemná zařízení. 

Tlačítko je možné využívat uvnitř, ale i ve venkovních prostorách. Pro umístění venku jsme vyrobili praktickou stříšku, která tlačítko ochrání před případným nepříznivým počasím.  

Designové tlačítko se stříškou 

 

Designové tlačítko se stříškou

Rozměry:    Šířka   76 mm      Výška   62 mm      Hloubka   40 mm

 

Designové tlačítko bez stříšky

Designové tlačítko bez stříšky

Rozměry:    Šířka   62 mm      Výška   35 mm      Hloubka   28 mm