Evidence covid testů a očkování v Docházka M.S.O.

V nejnovější lednové verzi software Docházka M.S.O. jsme pro Vás rozšířili kartu zaměstnance v Evidenci osob o záložku COVID-19. U každé osoby je nyní možné zapsat, kdy proběhlo u osoby očkování, i očkování posilovací dávkou. Dále je možné zapsat poslední datum pozitivního nebo negativního testu. A to i antigenního i testu PCR. U každého zaměstnance, případně i žáka, můžete mít tedy nově tyto informace evidovány a získat přesnější přehled. 

V nejnovější lednové verzi software Docházka M.S.O. jsme pro Vás rozšířili kartu zaměstnance v Evidenci osob o záložku COVID-19. U každé osoby je nyní možné zapsat, kdy proběhlo u osoby očkování, i očkování posilovací dávkou. Dále je možné zapsat poslední datum pozitivního nebo negativního testu. A to i antigenního i testu PCR. U každého zaměstnance, případně i žáka, můžete mít tedy nově tyto informace evidovány a získat přesnější přehled. V Evidenci osob tak vznikne podrobný přehled o provedených testech i prodělaných očkování na covid-19. V přidaných sloupcích s daty očkování, či testu lze filtrovat, možností je i vyexportovat si tabulku této evidence do excelu a dále zpracovávat. 

zadání data testu a očkování na covid


Již v předchozích verzích jsme doplnili i možnost evidence testů provedených přímo na pracovišti a to prostřednictvím doplňkových údajů, kde je možné zapsat provedený test a jeho výsledek. Pokud v docházce vyplníte i údaje jako RČ, je možné vygenerovat i tabulku pro pojišťovny do MS EXCEL. 

Ukázka zapsání výsledku testu na covid 19 do docházky: 

zapsání výsledku covid test do docházky

Ukázka tabulky výsledků testu na covid za delší období.

seznam provedených testu na covid 19 v docházce

Všechny tyto osobní údaje jsou definovány jako podléhající GDPR a je možné nastavit jejich zobrazování pouze odpovědným osobám, které s těmito údaji nakládat mohou.