Končí podpora produktu DRouter

Vážení uživatelé docházkových a přístupových systémů Z-WARE,
vzhledem k vývoji technologií a změnám, kterým se i my musíme přizpůsobit, Vám sdělujeme, že končí podpora produktu DRouter.  Tento softwarový nástroj byl využíván pro komunikaci terminálu s databází – zpracovávání průchodů. Byl používán se starými typy docházkových terminálů a řídících jednotek, jejichž výroba je již také ukončena.

Končí podpora produktu DRouter

 

Vážení uživatelé docházkových a přístupových systémů, 

 

vzhledem k vývoji technologií a změnám, kterým se i my musíme přizpůsobit, Vám sdělujeme, že končí podpora produktu DRouter. Tento softwarový nástroj byl využíván pro komunikaci terminálu s databází – zpracovávání průchodů.

 

Byl používán se starými typy docházkových terminálů a řídících jednotek, jejichž výroba je již také ukončena. Vzhledem ke konci vývoje a podpory DRouteru, již nebude možné dále prodlužovat registraci těchto produktů ani je nově aktivovat po přeinstalaci.

 

Pokud vlastníte starší terminály typu REX, doporučujeme uvažovat o modernizaci Vašeho docházkového a přístupového systému. Především jde o výměny řídících jednotek a docházkových terminálů u DRouteru a aktualizaci Docházkového a přístupového software. 

 

Pokud k modernizaci nemůžete z jakýchkoliv důvodů přistoupit, systém zatím bude i nadále funkční, ovšem není možné jej dále přeinstalovat na jiný počítač, či upgradovat virtuální servery, pokud na takových serverech je Docházka umístěna.  Dochází pak ke změně licenčního čísla a po skončení podpory  již nebudeme mít k dispozici nová aktivační čísla k těmto produktům.