Konference Bakaláři 2018

Jako tradičně se naše firma letos opět zúčastnila Bakalářské konference v Pardubicích. Prezentovali jsme Vám náš software i hardware a měli jsme možnost Vám představit i naše zcela nové výrobky, především nové bezkontaktní čtečky k přístupovým a evidenčním účelům. Konference se konala v obchodním centru ATRIUM Palác Pardubice ve dnech 5. a 6. listopadu. 

Jako tradičně se naše firma letos zúčastnila Bakalářské konference v Pardubicích. Prezentovali jsme Vám náš software i hardware a měli jsme možnost Vám představit i naše zcela nové výrobky, především nové bezkontaktní čtečky k přístupovým a evidenčním účelům. Konference se konala v obchodním centru ATRIUM Palác Pardubice ve dnech 5. a 6. listopadu. 
 

Součástí konference byly přednášky týkající se software Bakaláři, jeho použití a také nasměrování na efektivní využívání tohoto software, s kterým je nevyhnutelně spojeno využití dalších systémů např. právě přístupového systému. Na konferenci jsme měli svoje zázemí a prezentovali Vám zde naše produkty, mimo jiné i nové typy bezkontaktních čteček, sloužící k zaznamenání průchodů žáků a studentů, které jsou následně odesílány prostřednictvím našeho software do systému Bakaláři. Děkujeme všem, kdo se u našeho stolu zastavili a v případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

 

                                       Konference Bakaláři 2018