Účast na Bakalářské konferenci 2017

Ve dnech 23. a 24. října jsme se zúčastnili Bakalářské konference 2017 v Kongresovém centru obchodního domu Atrium Palác Pardubice. Konaly se zde přednášky a semináře o novinkách a funkcích systému Bakaláři a o softwarových možnostech pro zlepšení a zefektivnění práce se školní agendou. 

Ve dnech 23. a 24. října jsme se zúčastnili Bakalářské konference 2017 v Kongresovém centru obchodního domu Atrium Palác Pardubice. Konaly se zde přednášky a semináře o novinkách a funkcích systému Bakaláři a o softwarových možnostech pro zlepšení a zefektivnění práce se školní agendou. 

S Bakaláři již řadu let úzce spolupracujeme a propojení našeho software s Bakaláři velmi usnadňuje školní evidenci. Na konferenci jsme měli svůj prezentační stánek, kde si mohli návštěvníci konference prohlédnout naše hardwarová zařízení, vyzkoušet si práci s nimi a poskytli jsme jim řadu důležitých informací. Účast na konferenci byla hojná a jsme rádi, že jste se u našeho stánku zastavili. Těšíme se zase příště na viděnou. 

 

Prezentační stůl Z-WARE


 

Plný konferenční sál - Bakaláři