Účast na konferenci Bakaláři 2021

V dnech 8. a 9. listopadu 2021 jsme se zúčastnili konference systému Bakaláři, která se konala v Kongresovém centru obchodního domu ATRIUM v Pardubicích. U našeho konferenčního stolku jsme Vám prezentovali naše docházkové a stravovací terminály a čtečky pro přístup a evidenci průchodů osob a také čtečky pro výdej stravy.

 

V dnech 8. a 9. listopadu 2021 jsme se zúčastnili konference systému Bakaláři, která se konala Kongresovém centru obchodního domu ATRIUM v Pardubicích. U našeho konferenčního stolku jsme Vám prezentovali naše docházkové a stravovací terminály a čtečky pro přístup a evidenci průchodů osob a také čtečky pro výdej stravy.

Děkujeme všem, kteří se u našeho stolku zastavili a porozprávěli s námi. Řada z Vás již naše systémy má a ať už uvažujete o modernizaci či rozšíření nebo si systém pořídíte od nás zcela nový, velmi si toho Vážíme a ceníme si spokojenosti stávajících zákazníků, o níž jste nás i Vy přesvědčili. Rozdali jsme Vám propagační materiály s potřebnými kontakty a informacemi, budeme rádi, když nás oslovíte s případnými dotazy.

 

konference Bakaláři 2021