Vyvolávací systém

V dnešní době stále více a více nabývá smysl využití vyvolávacích systémů. Zákazníci, pacienti, strávnici, klienti, ale právě především obsluha těchto osob ocení možnost klienta si vyvolat prostřednictvím zadání čísla a jeho zobrazením na displeji, případně vyvoláním mikrofonem vlastním hlasem.

V dnešní době stále více a více nabývá smysl využití vyvolávacích systémů. Zákazníci, pacienti, strávnici, klienti, ale právě především obsluha těchto osob ocení možnost klienta si vyvolat prostřednictvím zadání čísla a jeho zobrazením na displeji, případně vyvoláním mikrofonem vlastním hlasem.

Pro tyto účely jsme pro Vás vyvinuli systém, který se skládá z PINové klávesnice, řídící jednotky, LCD monitoru(ů), případně přídavných externích reproduktorů a slouží k vyvolávání zákazníků dle číselného kódu. Možné je i připojení mikrofonu a vyvolání osoby vlastním hlasem.

 

Náš vyvolávací systém se dá použít například v následujících oblastech

  • obsluha výdeje v bistru, v jídelně
  • obsluha pacientů v lékařské ordinaci
  • obsluha osob na úřadě
  • obsluha klientů v bance

Hlavními výhodami jsou snadné uvedení do provozu, jednoduché ovládání, vyvolávání lidským hlasem, světelná a zvuková indikace činnosti a možnost připojení mikrofonu.  Zkraťte a zjednodušte si obsluhu Vašich zákazníků, klientů či pacientů, dávkujte si jejich odbavení dle aktuální potřeby. 

  

Vyvolávací systém