Zaznamenávání a evidence kouřových pauz - nová čtečka

Kouří Vaši zaměstnanci? Kouří stále víc, častěji a delší dobu? Potřebujete evidovat tyto pauzy v pracovní době. Kromě možnosti zaznamenávání kouření přímo na docházkových terminálech, které již je v našem systému používáno dlouhodobě,  jsme pro Vás vyvinuly čtečky určené přímo k evidenci takzvaných "kouřových pauz". Stále více našich nových, ale i stávajících zákazníků a uživatelů systému přichází s požadavky na tuto evidenci a proto vznikla i čtečka evidující kouření přímo na místech k tomu určených. 

 

Kouří Vaši zaměstnanci? Kouří stále víc, častěji a delší dobu? Potřebujete evidovat tyto pauzy v pracovní době. Kromě možnosti zaznamenávání kouření přímo na docházkových terminálech, které již je v našem systému používáno dlouhodobě,  jsme pro Vás vyvinuly čtečky určené přímo k evidenci takzvaných "kouřových pauz". 

Stále více našich nových, ale i stávajících zákazníků a uživatelů systému přichází s požadavky na tuto evidenci a proto vznikla i čtečka evidující kouření přímo na místech k tomu určených. 

 

Naše nová čtečka se symbolem cigarety se umisťuje v kuřáckých místnostech nebo i ve venkovních prostorech. Tyto speciálně upravené přístupové čtečky, odemykající zámky a evidující pauzy, jsou vybaveny barevnými symboly, které zobrazují správné zaznamenání průchodů a povolené nebo zakázané časové okno vyhrazené pro tyto kuřácké pauzy. Tuto funkci symbolizuje červený nebo zelený nápis "KOUŘENÍ". 
 

 

                                                   Kouření - pauza