Antibakteriální folie na terminály

Nově pro Vás máme možnost doplnění dotykových docházkových, objednávkových a výdejních terminálů o antibakteriální chránič obrazovky. Je možné jej využít na všechny naše dotykové terminály pro docházku i stravovací provozy. Zejména právě ve stravovacích provozech vidíme velké uplatnění antibakteriálních folií, míjí se zde velký počet strávníků objednávající přes tyto terminály stravu. Možnost využití je i pro osoby vydávající stravu obsluhují výdejový terminál. 

Nově pro Vás máme možnost doplnění dotykových docházkových, objednávkových a výdejních terminálů o antibakteriální chránič obrazovky. Je možné jej využít na všechny naše dotykové terminály pro docházku i stravovací provozy. Zejména právě ve stravovacích provozech vidíme velké uplatnění antibakteriálních folií, míjí se zde velký počet strávníků objednávající přes tyto terminály stravu. Možnost využití je i pro osoby vydávající stravu, které obsluhují výdejový terminál. 

                                                                        výdejový terminál

I dotyková zařízení mohou být zdrojem infekce

Vaše zařízení může vypadat čisté, ale bakterie se denně přenášejí na displeje, což způsobuje, že přenášejí více bakterií než průměrné toaletním prkénku. Normální čištění displeje bohužel tyto bakterie neodstraní. Prostřednictvím prstů nebo přímého kontaktu zařízení s pokožkou se tyto bakterie mohou přenést na obličej, ústa nebo nos a způsobit infekce.

Jak funguje naše antibakteriální technologie?

Technologie vkládá antibakteriální látky do vnější vrstvy chrániče obrazovky a ničí bakterie na displeji. Tato aktivní činidla na bázi oxidu kovu jsou neškodná pro lidské tělo, ale smrtící pro bakterie. Tím je zajištěno, že jste v bezpečí při každém použití zařízení. Tato antibakteriální vrstva je také odolná vůči rozpouštědlům, což umožňuje antibakteriální účinek
zůstat v drsném prostředí. Tato technologie byla testována společností Quality Labs BT GmbH v Norimberku, akreditovanou laboratoří německé vlády, podle antimikrobiální normy ISO 22196.

Další vlastnosti :
-------------------------------------------------------------------

Další vlastnosti chrániče obrazovky: vysoká průhlednost, multi-touch optimalizace, snadné čištění a
odstranění beze zbytků. 

Doporučujeme pořídit tuto antibakteriální folii k dotykovým terminálům ať už pro docházku nebo pro stravovací zařízení ve firmách či školách a minimalizovat tak případný přenos infekcí.