Nové instalace i modernizace 2019 - chcete vylepšit stávající systém?

V roce 2019 máme opět plné ruce práce, instalujeme pro Vás nové přístupové, docházkové i stravovací systémy ve školách i firmách. Provádíme také dále modernizace stravovacích zařízení, kde vyměňujeme hardware a provádíme upgrade software. Všem jednoznačně doporučujeme zamyslet se také nad modernizací svých stávajících docházkových a přístupových systémů.

V roce 2019 máme opět plné ruce práce, instalujeme pro Vás nové přístupové, docházkové i stravovací systémy ve školách i firmách. Provádíme také dále modernizace stravovacích zařízení, kde vyměňujeme hardware a provádíme upgrade software. Všem jednoznačně doporučujeme zamyslet se také nad modernizací svých stávajících docházkových a přístupových systémů.

Vývoj šel u nás hodně vpřed a můžeme Vám nyní nabídnout zcela nové čtečky přístupové i evidenční s novým designem i signalizací a nové terminály s vylepšenými funkcemi, které jsou plně online. Možná právě to Vás ovlivní v rozhodnutí, zda se nám ozvat se zájmem o modernizaci docházkového a přístupového systému.  Starší docházkové terminály bez dotykových displejů v sobě neskrývají tolik možností jako nový terminál iTouch, neběží plně on-line a při poruchách hardware je již těžší je opravit nebo komponenty vyměnit, jelikož k těmto zařízením není jednoduše možné sehnat náhradní součástky.  

Značný zájem od zcela nových zákazníků nás velice těší, ale určitě se rádi budeme věnovat i případné modernizaci Vašeho přístupového a docházkového systému.  

Mezi našimi zákazníky přibyly i nové firmy i zcela nové školy i školky. Děkujeme všem za přízeň a věříme, že nám ji i nadále zachováte a budete s našimi produkty spokojeni.

Nové čtečky 

Terminál iTouch 

Ukázka z jedné z nejčerstvějších instalací: 

                                                  terminál s turnikety

 

                                                                      terminál a tablo + požární tlačítko