Objednávání a normování diet v systému BonAp Stravné a BonAp Sklad.

Přinášíme rozšíření funkčnosti našich stravovacích systémů BonAp Stravné a BonAp Sklad. Od nejnovějších verzí je možné v systému objednávat dle jednotlivých diet (šetřící, redukční, diabetická, bezlepková, žlučníková a další…). Každou dietu nastavíte a při zpracování objednávek je pak správně normováno množství pro výdej ze skladu. V systému BonAp Sklad pak zpracujete jednoduše i konkrétní výdejku na množství, které je pro přípravu diet potřebné.

Přinášíme rozšíření funkčnosti našich stravovacích systémů BonAp Stravné a BonAp Sklad. Od nejnovějších verzí je možné v systému objednávat dle jednotlivých diet (šetřící, redukční, diabetická, bezlepková, žlučníková a další…). Každou dietu nastavíte a při zpracování objednávek je pak správně normováno množství pro výdej ze skladu.  V systému BonAp Sklad pak zpracujete jednoduše i konkrétní výdejku na množství, které je pro přípravu diet potřebné.

Objednávky je možné tvořit přímo prostřednictvím systému BonAp Stravné nebo přes internetové objednávky iCanteen, možností jsou ale i naše objednávkové stravovací terminály. 

Systémové zpracování diet jistě velice ocení a plně využijí nemocniční, hospicové organizace, domovy seniorů s vlastním stravovacím provozem, ale i další stravovací zařízení, ve kterých je dbán velký důraz na zpracování stravy dle dietních opatření a je potřeba, co nejvíce usnadnit administrativu s tímto spojenou. Tyto nové funkce Vám jednoznačně zjednoduší zpracování objednávek dle jednotlivých diet a tím i uspoří Váš čas.