Zásady ochrany pro iC4A


Zásady ochrany pro iC4A (iCanteen pro Android)

Aplikace iCanteen free shromažďuje o uživatelích tyto informace:

- číslo stravovacího zařízení

- přihlašovací jméno

- heslo

Tyto údaje jsou poskytnuty provozovatelem stravovacího zařízení, slouží výhradně pro správnou funkci aplikace, uživatel si je vkládá do aplikace sám a nejsou sdíleny se třetí stranou. V případě, že provozovatel stravovacího zařízení neumožňuje šifrovanou komunikaci mezi serverem a koncovým zařízením, je heslo přenášeno pouze ve formě jeho elektronického otisku. Veškerá komunikace je elektronicky podepsaná a tím zabezpečená proti podvrhnutí dat neoprávněnou osobou. Standardně je ale veškerá komunikace aplikace se serverem šifrovaná.

V aplikaci lze zobrazit aktuální kredit uživatele u provozovatele stravovacího zařízení a historii objednávek. Tyto údaje jsou poskytnuty provozovatelem stravovacího zařízení a slouží ke správné funkci. V aplikaci nejsou tyto údaje uloženy trvale, ale pouze po dobu, kdy je aplikace aktivní.

Nakládání s veškerými daty uživatele v aplikaci je ze strany provozovatele iCanteen free plně v souladu s GDPR. Nakládání s daty v celém systému podléhá GDPR zásadám vydaným provozovatelem stravovacího zařízení.