Reference stravovacího systému - střední školy

Gymnázium Třinec  
Gymnázium Karviná  
Stř.zdravotnická škola Karviná  
SPŠ Karviná  
SŠ a ZŠ Havířov-Šumbark  
Střední škola technických oborů Havířov-Šumbark  
Gymnázium Ostrava  
Gymnázoum Olgy Havlové Ostrava-Poruba  
Střední škola spol.stravování Ostrava-Hrabůvka  
SPŠ Ostrava  
Střední odborná škola dopravní Ostrava-Vítkovice  
AHOL-SOŠ Ostrava-Vítkovice  
Gymnázium Pavla Tigrida Ostrava-Poruba  
SŠ gastronomie turismu a lázeňství (síť AHOL) Ostrava-Vítkovice  
SOŠ Frýdek-Místek  
Střední škola zemědělská Frýdek-Místek  
Vyšší odborná škola Kopřivnice  
SOŠ gastronomie Jeseník  
Hotelová škola Jeseník  
SOU stavební Opava  
Střední škola informatiky Rožnov pod Radhoštěm  
Střední škola zemědělská Rožnov pod Radhoštěm  
Gymnázium  Valašské Meziříčí  
ISŠ-COP Valašské Meziříčí  
OA a VOŠ Valašské Meziříčí  
MŠ,ZŠ,SŠ pro sluchově postižené Valašské Meziříčí  
SPŠ Vsetín  
SOŠ Kostka, Vsetín  
SOŠ Luhačovice  
SOU Uherský Brod  
Gymnázium  Zlín  
SŠ - COPT, Kroměříž  
Klvaňovo gymnázium a Stř.zdrav.škola, Kyjov  
ISŠ Hodonín  
SOŠ a SOU Hustopeče  
ISŠ Slavkov u Brna  
Gymnázium, SOŠ zemědělská Vyškov  
Caritas-VOŠ Olomouc  
Střední škola zemědělská Olomouc  
Střední zdravotnická škola Olomouc  
VOŠ a SPŠE Olomouc  
Střední škola logistiky a chemie Olomouc  
SOŠ Moravský Krumlov  
SOŠ a SOU Znojmo  
Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice  
Gymnázium, SOŠ Moravské Budějovice  
SPŠ Třebíč  
VOŠ a střední škola veterinární Třebíč  
OA Dr. A. Bráfa, Hotelová škola a Jaz. škola Třebíč  
Hotelová škola Světlá, Velké Meziříčí  
Gymnázium Tišnov  
Gymnázium Zastávka u Brna  
SPŠ Jedovnice  
Gymnázium Matyáče Lercha, Brno  
Gymnázium Křenová, Brno  
SŠ technická a ekonomická, Olomoucká, Brno  
OA a VOŠ Pionýrská, Brno  
SOŠ elektro, Trnkova, Brno  
SOŠ stavební, Brno-Bosonohy  
Střední škola pro tělesně postižené, Brno  
SPŠ Purkyňova, Brno  
SŠ Charbulova, Brno  
Gymnázium J. G. Mendela a ZUŠ, Brno  
Konzervatoř Brno  
Gymnázium Vídeňská, Brno  
Univerzita Obrany Brno  
Střední škola pro zrakově postižené, Brno  
Gymnázium Slovanské náměstí, Brno  
SŠ zahradnická, Rajhrad  
SOŠ a SOU Boskovice  
Gymnázium Boskovice  
Střední škola sociálních služeb, Zábřeh  
OA Mohelnice  
VOŠ a SPŠ Šumperk  
Gymnázium Lanškroun  
Střední zemědělská škola Lanškroun  
SPŠ Letohrad  
Střední škola obchodu a služeb Žamberk  
ISŠ Moravská Třebová  
Gymnázium a jazyková škola Svitavy  
Gymnázium Polička  
SOŠ a SOU Polička  
VOŠ a SOŠ Litomyšl  
VOŠ  a SŠ technická, Česká Třebová  
ISŠ Vysoké Mýto  
Střední škola oděvní, Červený  Kostelec  
SŠ zemědělská a ekologická a SOU CHKT, Kostelec nad Orlicí  
VOŠ a střední zemědělská škola, Hořice  
SOU lázně Bělohrad  
OA Janské Lázně  
OA Nová Paka  
ISŠ Lomnice nad Popelkou  
VOŠ a SPŠ Železný Brod  
Gymnázium Hradec Králové  
Gymnázium Holice  
Labská hotelová škola, Pardubice  
SOŠ elektro, Pardubice  
Střední zdravotnická škola, Pardubice  
SOŠ a SOU obchodu a služeb, Chrudim  
SPŠ Chrudim  
VOŠ, OA, SOU technické, Chotěboř  
Střední zdravotnická škola, Havlíčkův Brod  
Střední škola a ZŠ, Nové Město nad Metují  
SOŠ Bělisko, Nové Město na Moravě  
SOŠ Petrovice, Nové Město na Moravě  
OA, SZŠ a SOŠS Karolíny Světlé, Jihlava  
Domov mládeže Na stoupách, Jihlava  
Vysoká škola polytechnická Jihlava  
Vyšší policejní škola Jihlava  
SŠ automobilní Jihlava  
SOŠ Třešť  
SOŠ Dačice  
SŠ technická, Dačice  
Střední škola Kamenice na Lipou  
SPŠ Pelhřimov  
VOŠ a SŠ hotelová, Pelhřimov  
SOU Vlašim  
SPŠ Vlašim  
Česká zemědělská akademie, Humpolec  
Akademie-VOŠ a gymnázium, Světlá nad Sázavou  
Gymnázium,SOŠ a VOŠ, Ledeč nad Sázavou  
SOU Čáslav  
Střední zemědělská škola, Čáslav  
SOŠ Kutná Hora  
SOŠ Poděbrady  
SOŠ Česká Lípa  
SOŠ lesnické, Hejnice  
Střední škola hospodářská, Frýdlant v Čechách  
Střední lesnická škola, Šluknov  
SOŠ Lovosice  
Gymnázium Ústí nad Labem  
SOŠ Odolena Voda  
SOŠ Nové Strašecí  
SOŠ Beroun  
SOŠ Sedlčany  
ISŠ Milevsko  
Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně  
Střední zemědělská škola, Písek  
Gymnázium Písek  
Gymnázium Strakonice  
SOU Blatná  
Jihočeská univerzita, České Budějovice  
SOŠ Sušice  
Gymnázium Nad Štolou, Praha 7  
SŠ managementu a služeb, Praha 4  
SOŠ a SOU Pod Klapicí, Praha 5-Radotín  
OA Vinohradská, Praha  
Střední škola uměleckoprůmyslová, Praha 10  
Hotelová škola Vršovická, Praha  
SPŠ Plzeň  
Střední zemědělská škola Rakovník  
SOŠ Horšovský Týn  
ISŠ Cheb  
SOŠ Podbořany  
Střední škola Horažďovice  
SOU Hluboš  
SŠ technická, gastronomická a automobilní Údlice, Jirkov, Kadaň, Chomutov  
SOU Toužim  
SOŠ Třeboň  
Střední škola rybářská, Třeboň  
SPŠ a SZŠ Svaté Anežky České, Odry  
Gymnázium Valašské Klobouky  
Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště  
Střední škola oděvní a služeb, Vizovice  
Gymnázium a  SOŠ Mikulov  
ISŠ Slavkov u Brna  
SŠ polytechnická Prostějov  
SOŠ a SOU Vyškov  
Gymnázium Blansko  
Stř. uměleckoprům. škola Jihlava-Helenín  
SZŠ a VOŠ zdravotnická, Žďár nad Sázavou  
SOŠ stavební a SOU stavební, Kolín  
VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň  
Gymnázium a SOŠ Rýmařov  
Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou  
Domov mládeže Kadaň  
Školní jídelna Rakovník  
SOU lázně Bělohrad  
Křesťanský domov u svaté Ludmily, Praha  
SOU Novovysočanská, Praha  
SPŠ Na Třebešíně, Praha 10  
OA Krupkovo náměstí, Praha 6  
Střední a jazyková škola Volyně  
DDM Klášterského, Brno  
DDM Gorkého, Brno  
SUŠ umění a řemesel, Praha  
SPŠ elektro, Praha  
SOU a praktická škola, Brno  
SOU Hluboš - Jídelna  V Lipkách, Dobříš  
Vyšší a střední policejní škola MV, Holešov  
SOU Kyjov  
SŠ informatiky a služeb Dvůr Králové  
Gymnázium a SOŠ Nový Jíčín  
OA Kroměříž
SZŠ a SOU Děčín-Libverda
Vysoká škola hotelová s.r.o., Praha 8
SŠ technická a zemědělská, Nový Jičín
SŠ hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava

atd.